PPV - PayPerView

platba za shlédnutí streamovaného přenosu

PLATBA ZA uložené video

Začněte vydělávat peníze z vašich videí a přímých přenosů

Pomůžeme vám zpeněžit a zpřístupnit pod heslem svá videa a živé přenosy po celém světě kdykoli a na jakémkoli zařízení. Nastavte si vlastní ceny vstupenek. Možnost platby přes platební brány, možnosti pronájmu atd. 

 

STREAMING DEMO PPV

Plaťte přímo v přehrávači. Zkuste přehrát video PPV z ukázky na levé straně a projít procesem placení, abyste pochopili, jak to funguje ze strany prohlížeče. Záměrně jsme nastavili malou částku PPV ve výši 10 Kč, ale pokud si ji nepřejete zaplatit, použijte k pokračování platby jedno z našich hesel PPV a odemkněte video: 5FDCDH9F38

Platby jsou možné on-line přes platební brány  PayPal, kartou VISA, American expre, Stripe a MasterCard. 

Můžete si nastavit video s platbou za zhlédnutí živého vysílání a vložit je na svůj web nebo na FB stejným způsobem, jako je zde. Přímé přenosy nebo uložené videosoubory můžeta sdílet bez omezení na FB publikovat na svých stránkách jako odkaz nebo vložený IFrame v kódu stránky. Odkaz je možné rozesílat e=mailem a tím zvýšit sledovanost.

 

Po dokončení platby může divák ihned začít sledovat vaše video. Celý proces patby tvrvá jen velice krátkou dobu. Po dokončené platbě vám přijde potvrzovací email se všemi potřebnými údaji o nákupu. Vaše placená videa budou fungovat na jakémkoli zařízení, jako jsou stolní počítače, mobilní zařízení, tablety a Smart TV. Plně podporujeme nejnovější systémy. Videa Pay-Per-View jsou v šifrované podobě díky 128bitovému AES HLS šifrování. To znemožňuje divákům stahovat videa po zaplacení za prohlížení a sledovat je pomocí široce dostupných nástrojů pro stahování, které najdete na internetu. Video v přehrávači lze nastavit v různých kombinacich přehrávač, chat, playlist a popis

Video na stránce lze nastavit v různých kombinacich přehrávač, chat, playlist a popis

Pro sdilení je možno poskytnout kód pro přímé vložení do stránky, sdílený link a kód pro vložení do emailu. Do přehrávače je možné vložit text s odkazem na vaše stránky.

Návod k použití platební brány.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.